Aditíva a prísady

Aditíva a prísady

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Čistič odstraňuje škodlivé usadeniny s veľmi presne vyrobených súčiastok, ako sú napr. vstrekovacie trysky a vysokotlakové čerpadlá, a zabezpečuje tak ich optimálnu funkciu. Zároveň aj ..
6,90€
Super koncentrovaný čistič pre Dieselové motory špeciálne vyvinutý na odstránenie usadenín zo všetkých systémov vstrekovania paliva. Čistí upchaté vstrekovacie trysky..
5,00€
STP Diesel Particulate Filter Clener (DPF) - je čistič filtra pevných častíc pre dieselové motory. Zanesený filter pevných častíc (DPF) sa stáva čoraz väčším problémom pre vod..
5,00€
Čistič palivového systému s antigélom - zabraňuje zamŕzaniu paliva v palivovom systéme a odstraňuje karbónové usadeniny aj vodu v palivovom systéme. Zlepšuje štartovanie studeného ..
5,00€
Prípravok na prečistenie vnútornej časti motora. Motor čistí usadeniny spôsobené rozkladom oleja pôsobením vedľajších častíc spaľovania. POUŽITIE: Aplikujte do starého motoro..
5,00€
Čistič vstrekovacieho systému pre benzínové motory je určený na odstránenie škodlivých usadenín v systéme vstrekovania. Obnovuje stratený výkon, čistí a ošetru..
5,00€
Pasta do oleja prevodoviek znižuje trenie, hlučnosť a predlžuje životnosť zariadení a tesnení. Vhodný do prevodoviek, diferenciálov zadných náprav aj domčeka riadenia - nevhodné do automatických..
7,00€
Prípravok zlepšuje viskozitu oleja, čím zabezpečuje zachovanie mazacích vlastností, zabezpečí lepší štart studeného motora, je vhodný do všetkých minerá..
5,00€
Prípravok zlepšuje viskozitu oleja, zabraňuje nadmernému treniu motora a dymeniu. Zvyšuje kompresiu motora, udržuje čistotu vo vnútry a zároveň redukuje spotrebu paliva aj oleja. POUŽITIE: Pridajte do motoro..
6,00€
STP Power Steering Fluid kvapalina posilňovača riadenia STP Power Steering Fluid - kvapalina posilňovača riadenia, kvapalina chráni čerpadlo posilňovača proti zlyhaniu, spôsobené nadmerným opotrebením, oxidáci..
5,00€
Prípravok, ktorý rýchlo a efektívne čistí chladiaci systém. Odstraňuje hrdzu a usadeniny. Odstraňuje nahromadené vápno, hrdzu a iné nečistoty z chladiaceho systému motora. Ruzpust&..
5,00€
Rýchlo a efektívne utesní trhliny v chladiacom systéme vášho automobilu. Obsahuje zložky, ktoré zabraňujú tvorbe hrdze a usadenín. STP Radiator Sealer je vhodný pre všetky t..
5,00€
Prípravok je vhodný pre zážihové aj vznetové motory i pre motory s pohonom na plyn.Môže sa aplikovať priamo do minerálnych, alebo syntetických motorových olejov. Jedna táto n&aacut..
12,99€
Prípravok je vhodný pre zážihové aj vznetové motory i pre motory s pohonom na plyn.Môže sa aplikovať priamo do minerálnych, alebo syntetických motorových olejov. Jedna táto n&aacut..
19,00€
Xeramic gear protector ochrana prevodovky - je veľmi kvalitná prísada do prevodoviek s dlhodobým účinkom, vyrobená na báze keramického materiálu. Má schopnosť znížiť trenie, obmedz..
16,00€

99% tovaru skladom

Čo nemáme, obratom dodáme

Aj keď sa snažíme mať skladom čo najviac tovaru, stane sa že sa vypredá. Keďže máme šikovných dodávateľov, tovar vieme zohnať obvykle do 2 dní a tak môžete nakupovať bez obáv. Špeciálne požiadavky (viacero balení sudov olejov, batérií či rozmerné náhradné diely) riešime zvlášť do 3 dní o čom Vás budeme informovať.

Dodanie do 24h GLS

×

Dodanie do 24h GLS

Objednávky nad 50€ ZDARMA

Možnosť osobného odberu na prevázdke:
AUTOVERZUM • predajňa motorových olejov a autosúčiastok - Cintorínska 4305, Rimavská Sobota - areál Stavebniny ÁDÁM - mapka
*platba je možná len v hotovosti - terminál pre platobné karty ale plánujeme

Doručenie kuriérom GLS do druhého pracovného dňa od našej expedície:
- pre objednávky do 50 EUR je poštovné 5 EUR s DPH*
- pre objednávky nad 50 EUR je poštovné ZDARMA
*v cene je zahrnuté už aj balné a dobierka!

Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí tovaru alebo bankovým prevodom na účet uvedený pri objednávke.

Ponuka a služby

×

Ponuka a služby

Náhradné diely aj farby-laky

Ponúkame všetko možné pre osobné autá, motorky, agrotechniku aj kamióny. Oleje všetkých druhov (motorové, prevodové, do posilňovačov aj hydrauliku), akumulátory, pneumatiky, doplnkovú výbavu (lekárničku, hasiace prístroje, laná, žiarovky, autokozmetiku, aditíva, tuningové príslušenstvo), taktiež predaj náhradných dielov ako aj miešanie autolakov (podľa vzorkovníkov, kódov výrobcov, ale aj podľa vzorky, ktorú nám donesiete) a doplnkový tovar pre lakýrnikov.

Hľadáte a neviete si rady

×

Hľadáte a neviete si rady

Napíšte nám či zavolajte

Hľadáte vhodný olej, náhradné diely, doplnky pre vaše auto, motorku, agrotechniku či kamión? Zavolajte, alebo najlepšie nám napíšte na mail a uvedťe čo konkrétne zháňate a potrebujete. Poradíme a zoženieme Vám to za najlepšiu možnú cenu na trhu a čo najrýchlejšie ;)

  0905 713 592 - v čase uvedenom nižšie
  info@autoverzum.sk do 24h odpovedáme
  Po-Pi: 09:00 - 17:00 aj So: 09:00 - 12:00

×
×
×
×