Elf

Elf

Motorové oleje ELF ťažia zo skúseností získaných za posledných 30 rokov automobilovom športe, v ktorom je ELF uznávaný ako vedúci produkt. Technologické riešenia vyvinuté vo Formuli 1 z hľadiska vlastností proti opotrebeniu, antioxidačných vlastností a odolnosti olejového filmu, sú použité pri vývoji našich produktov pre širokú verejnosť. Keď si zvolíte niektorý z olejov ELF, môžete si byť istí výhodami vyplývajúcimi z odborných kvalít značky uznávanej pre dynamiku jej výskumu a pre technickú účinnosť jej produktov. Motorové oleje Elf, produkty dokonale prispôsobené pre všetky technológie motorov, spĺňajú tie najnáročnejšie medzinárodné požiadavky (API, ACEA, SAE...) umožňujúc vám plné využitie výhod výkonov vašich vozidiel, pričom ešte trochu predlžujú ich životnosť. Dokážeme u tejto komodity zaručiť výhody nových technológií prostredníctvom našich mimoriadnych vzťahov s vedúcimi výrobcami automobilov (Renault, Nissan, ...) a úspešného partnerstva s týmami Formule 1, trvajúcimi viac ako 30 rokov, ako aj prostredníctvom našej úzkej spolupráce s technikmi v pretekárskej oblasti. U nás nájdete kvalitné oleje ELF, ktoré poskytujú mimoriadnu oxidačnú stálosť a optimalizujú chod a čistotu motora.
Vyberte si motorové oleje ELF z našej ponuky.Ak si nieste istý, aký olej je pre Váš automobil vhodný, kliknite na ELF - MAZACÍ PLÁN.
- je to v angličtine a mimo náš e-shop, za aktuálnosť údajov nezodpovedáme.
Filter si vahľadajte v katalógu autokelly.sk - na filtre platí 30% zľava, pre objednanie nám napíšte kód filtra do poznámky v objednávke.

Upresniť vyhľadávanie

99% tovaru skladom

Čo nemáme, obratom dodáme

Aj keď sa snažíme mať skladom čo najviac tovaru, stane sa že sa vypredá. Keďže máme šikovných dodávateľov, tovar vieme zohnať obvykle do 2 dní a tak môžete nakupovať bez obáv. Špeciálne požiadavky (viacero balení sudov olejov, batérií či rozmerné náhradné diely) riešime zvlášť do 3 dní o čom Vás budeme informovať.

Dodanie do 24h GLS

×

Dodanie do 24h GLS

Objednávky nad 50€ ZDARMA

Možnosť osobného odberu na prevázdke:
AUTOVERZUM • predajňa motorových olejov a autosúčiastok - Cintorínska 4305, Rimavská Sobota - areál Stavebniny ÁDÁM - mapka
*platba je možná len v hotovosti - terminál pre platobné karty ale plánujeme

Doručenie kuriérom GLS do druhého pracovného dňa od našej expedície:
- pre objednávky do 50 EUR je poštovné 5 EUR s DPH*
- pre objednávky nad 50 EUR je poštovné ZDARMA
*v cene je zahrnuté už aj balné a dobierka!

Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí tovaru alebo bankovým prevodom na účet uvedený pri objednávke.

Ponuka a služby

×

Ponuka a služby

Náhradné diely aj farby-laky

Ponúkame všetko možné pre osobné autá, motorky, agrotechniku aj kamióny. Oleje všetkých druhov (motorové, prevodové, do posilňovačov aj hydrauliku), akumulátory, pneumatiky, doplnkovú výbavu (lekárničku, hasiace prístroje, laná, žiarovky, autokozmetiku, aditíva, tuningové príslušenstvo), taktiež predaj náhradných dielov ako aj miešanie autolakov (podľa vzorkovníkov, kódov výrobcov, ale aj podľa vzorky, ktorú nám donesiete) a doplnkový tovar pre lakýrnikov.

Hľadáte a neviete si rady

×

Hľadáte a neviete si rady

Napíšte nám či zavolajte

Hľadáte vhodný olej, náhradné diely, doplnky pre vaše auto, motorku, agrotechniku či kamión? Zavolajte, alebo najlepšie nám napíšte na mail a uvedťe čo konkrétne zháňate a potrebujete. Poradíme a zoženieme Vám to za najlepšiu možnú cenu na trhu a čo najrýchlejšie ;)

  0905 713 592 - v čase uvedenom nižšie
  info@autoverzum.sk do 24h odpovedáme
  Po-Pi: 09:00 - 17:00 aj So: 09:00 - 12:00

×
×
×
×