Motul

Motul

Firma MOTUL Motor Oil s.a. - Francúzsky výrobca kvalitných petrochemických výrobkov predstavuje časť svojej produkcie - oleje a mazivá pre motocykle. S výrobkami značky MOTUL sa zákazníci vo svete stretávali už pred 100 rokmi (od roku 1853 v USA, od roku 1932 v Európe. Dnes je firma MOTUL nezávislou, 100% francúzskou firmou, ktorá sa výhradne špecializuje na oleje a mazivá. Dlhodobo výsledky vedeckého výskumu a štúdia syntézy vrátane potvrdenia týchto výsledkov v bežnej prevádzke aj závodné praxi ukázali, že orientácia na syntetické oleja je v súčasnosti jedinou cestou pre budúcnosť mazanie všetkých vozidiel, čo potvrdzuje skutočnosť, že firma MOTUL si už dlho udržiava vedúce miesto napr. vo vývoze syntetických olejov pre motocykle.


Ak si nieste istý, aký olej je pre Váš automobil vhodný, kliknite na MOTUL - MAZACÍ PLÁN.
- je to v angličtine a mimo náš e-shop, za aktuálnosť údajov nezodpovedáme.
Filter si vahľadajte v katalógu autokelly.sk - na filtre platí 30% zľava, pre objednanie nám napíšte kód filtra do poznámky v objednávke.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
  Spĺňa požiadavky smernice MZ SR č.143/2009 Z.z., v textilnom obale, zafóliovaná. Obsahuje KARTU PRVEJ POMOCI. Lekárnička je určená pre kategóriu motorových vozidiel L3e až L5e, L7e. Modul č.1 &ndas..
5,90€
Motul 300V Power 5W-40 určený pre najväčšie nároky. Plne syntetický olej najvyššej kvality vyrábaný na báze rastlinných biologicky odbúrateľných surovín p..
35,00€
Motul 300V Power Racing 5W-30 určený pre najväčšie nároky. Plne syntetický olej najvyššej kvality vyrábaný na báze rastlinných biologicky odbúrateľných surov&iac..
34,00€
100% syntetický olej (Mid-SAPS). "Fuel Economy" motorový olej špeciálne určený pre automobily s turbomotorom, priamym vstrekovaním benzínu alebo s motormi plniace emisnú normu EURO I..
11,00€
100% syntetický olej (Mid-SAPS). "Fuel Economy" motorový olej špeciálne určený pre automobily s turbomotorom, priamym vstrekovaním benzínu alebo s motormi plniace emisnú normu EURO I..
43,00€
Špičkový 100% syntetický motorový olej so zvýšenou ochranou pred opotrebovaním, predlžujúci životnosť dielov motora. Optimálna ochrana aj za extrémnych jazdných režimov ( z..
8,00€
Špičkový 100% syntetický motorový olej so zvýšenou ochranou pred opotrebovaním, predlžujúci životnosť dielov motora. Optimálna ochrana aj za extrémnych jazdných režimov ( za..
23,00€

99% tovaru skladom

Čo nemáme, obratom dodáme

Aj keď sa snažíme mať skladom čo najviac tovaru, stane sa že sa vypredá. Keďže máme šikovných dodávateľov, tovar vieme zohnať obvykle do 2 dní a tak môžete nakupovať bez obáv. Špeciálne požiadavky (viacero balení sudov olejov, batérií či rozmerné náhradné diely) riešime zvlášť do 3 dní o čom Vás budeme informovať.

Dodanie do 24h GLS

×

Dodanie do 24h GLS

Objednávky nad 50€ ZDARMA

Možnosť osobného odberu na prevázdke:
AUTOVERZUM • predajňa motorových olejov a autosúčiastok - Cintorínska 4305, Rimavská Sobota - areál Stavebniny ÁDÁM - mapka
*platba je možná len v hotovosti - terminál pre platobné karty ale plánujeme

Doručenie kuriérom GLS do druhého pracovného dňa od našej expedície:
- pre objednávky do 50 EUR je poštovné 5 EUR s DPH*
- pre objednávky nad 50 EUR je poštovné ZDARMA
*v cene je zahrnuté už aj balné a dobierka!

Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí tovaru alebo bankovým prevodom na účet uvedený pri objednávke.

Ponuka a služby

×

Ponuka a služby

Náhradné diely aj farby-laky

Ponúkame všetko možné pre osobné autá, motorky, agrotechniku aj kamióny. Oleje všetkých druhov (motorové, prevodové, do posilňovačov aj hydrauliku), akumulátory, pneumatiky, doplnkovú výbavu (lekárničku, hasiace prístroje, laná, žiarovky, autokozmetiku, aditíva, tuningové príslušenstvo), taktiež predaj náhradných dielov ako aj miešanie autolakov (podľa vzorkovníkov, kódov výrobcov, ale aj podľa vzorky, ktorú nám donesiete) a doplnkový tovar pre lakýrnikov.

Hľadáte a neviete si rady

×

Hľadáte a neviete si rady

Napíšte nám či zavolajte

Hľadáte vhodný olej, náhradné diely, doplnky pre vaše auto, motorku, agrotechniku či kamión? Zavolajte, alebo najlepšie nám napíšte na mail a uvedťe čo konkrétne zháňate a potrebujete. Poradíme a zoženieme Vám to za najlepšiu možnú cenu na trhu a čo najrýchlejšie ;)

  0905 713 592 - v čase uvedenom nižšie
  info@autoverzum.sk do 24h odpovedáme
  Po-Pi: 09:00 - 17:00 aj So: 09:00 - 12:00

×
×
×
×