Reklamačný poriadok

Reklamácia tovaru - použitý a poškodený

V prípade, ak po prevzatí tovaru alebo počas jeho používania v záručnej dobe zákazník zistí jeho závadu, je potrebné kontaktovať predávajúceho a to vyplneným elektronického formulára Reklamácia / Vrátenie tovaru - vyplníte ho po prihlásení sa do užívateľského účtu v sekcii História objednávok, kde vyhľadáte objednávku, v ktorej bol tovar objednaný a klikom na ikonu "Zobraziť", sa načítajú detaily objednávky. Potom vyhľadáte tovar, ktorý chcete reklamovať a kliknete na červenú šípku "Vrátiť", automaticky sa načíta už predvyplnený formulár, v ktorom zadáte doplňujúce údaje a nezabudnite vybrať dôvod reklamácie.

Reklamovaný tovar (najlepšie aj spolu s príslušenstvom vrátane dokumentácie, návodu, záručného listu) je potrebné zaslať doporučene na našu adresu: AUTOVERZUM, Cintorínská 4305, 97901 Rimavská Sobota - spolu s fotokópiou dokladu o zakúpení (faktúra) a vyplnením tlačivom Reklamačný Protokol. Pri odoslaní tovaru na reklamáciu kupujúci hradí náklady spojené s navrátením tovaru a dbá na jeho balenie tak, aby nedošlo prepravou k jeho ďalšiemu poškodeniu, ktoré by malo za následok neuznanie reklamácie.

Tovar neposielajte na dobierku, takto zaslaný tovar nebude prevzatý a vráti sa Vám späť.

Predávajúci je povinný reklamáciu vybaviť najneskôr do 30 dní. Reklamácia tovaru plynie odo dňa doručenia reklamovaného tovaru predávajúcemu. O výsledku reklamácie bude zákazník informovaný prostredníctvom e-mailu, pokiaľ nebude dohodnuté inak. Oprávnená - uznaná reklamácia a náklady spojené s  odstránením chyby budú vybavené na náklady predávajúceho, prípadne bude tovar zamenený za nový (alebo bude kúpna cena vrátená v plnej výške) - po dohode s kupujúcim, náklady spojené s navrátením tovaru predávajúcemu budú preplatené ako aj náklady odoslania tovaru spät zákazníkovi. V prípade neoprávnenej reklamácie sa tovar vráti s príslušným odborným stanoviskom a náklady na prepravu nebudú preplatené.

99% tovaru skladom

Čo nemáme, obratom dodáme

Aj keď sa snažíme mať skladom čo najviac tovaru, stane sa že sa vypredá. Keďže máme šikovných dodávateľov, tovar vieme zohnať obvykle do 2 dní a tak môžete nakupovať bez obáv. Špeciálne požiadavky (viacero balení sudov olejov, batérií či rozmerné náhradné diely) riešime zvlášť do 3 dní o čom Vás budeme informovať.

Dodanie do 24h GLS

×

Dodanie do 24h GLS

Objednávky nad 50€ ZDARMA

Možnosť osobného odberu na prevázdke:
AUTOVERZUM • predajňa motorových olejov a autosúčiastok - Cintorínska 4305, Rimavská Sobota - areál Stavebniny ÁDÁM - mapka
*platba je možná len v hotovosti - terminál pre platobné karty ale plánujeme

Doručenie kuriérom GLS do druhého pracovného dňa od našej expedície:
- pre objednávky do 50 EUR je poštovné 5 EUR s DPH*
- pre objednávky nad 50 EUR je poštovné ZDARMA
*v cene je zahrnuté už aj balné a dobierka!

Platba je možná len v hotovosti pri prevzatí tovaru alebo bankovým prevodom na účet uvedený pri objednávke.

Ponuka a služby

×

Ponuka a služby

Náhradné diely aj farby-laky

Ponúkame všetko možné pre osobné autá, motorky, agrotechniku aj kamióny. Oleje všetkých druhov (motorové, prevodové, do posilňovačov aj hydrauliku), akumulátory, pneumatiky, doplnkovú výbavu (lekárničku, hasiace prístroje, laná, žiarovky, autokozmetiku, aditíva, tuningové príslušenstvo), taktiež predaj náhradných dielov ako aj miešanie autolakov (podľa vzorkovníkov, kódov výrobcov, ale aj podľa vzorky, ktorú nám donesiete) a doplnkový tovar pre lakýrnikov.

Hľadáte a neviete si rady

×

Hľadáte a neviete si rady

Napíšte nám či zavolajte

Hľadáte vhodný olej, náhradné diely, doplnky pre vaše auto, motorku, agrotechniku či kamión? Zavolajte, alebo najlepšie nám napíšte na mail a uvedťe čo konkrétne zháňate a potrebujete. Poradíme a zoženieme Vám to za najlepšiu možnú cenu na trhu a čo najrýchlejšie ;)

  0905 713 592 - v čase uvedenom nižšie
  info@autoverzum.sk do 24h odpovedáme
  Po-Pi: 09:00 - 17:00 aj So: 09:00 - 12:00

×
×
×
×